Organizujemy warsztaty dla grup zorganizowanych szkolnych i przedszkolnych a także dla indywidualnych!

Przygotowaliśmy dla uczniów szkół i przedszkoli następującą ofertę:
– w cenie 30 zł od osoby lepienie 2 czekoladowych figurek (tematyka: wiosna, wakacje lub kosmici), degustacja czekolady oraz historia czekolady.
– w cenie 35 zł od osoby tworzymy pralinki – 5 pralinek z dodatkami, degustacja czekolady oraz historia czekolady.
Czas zajęć to 1 – 1,5 h, w zależności od tempa pracy grupy. Warsztaty przeprowadzamy w naszym lokalu na Krupniczej 12 (Gliwice).

Dodatkowo + 100 zł/+200 zł w zależności od wielkości grupy możemy zaproponować fontannę czekoladową;)

Jesteśmy dla Was do dyspozycji od godziny 10.00 do 14.00 od poniedziałku do piątku, ale również odpowiadamy na indywidualne potrzeby zarówno co do godzin, jak i ilości uczestników.

Dla zapewnienia komfortu grupy, maksymalna ilość uczestników to 15 osób. Minimalna ilość osób wymagana przez nas to 8 😉 W przypadku większych klas i jeśli jest 2 opiekunów, zachęcamy do podziału i spaceru z jedną grupą po rynku i okolicach, podczas gdy druga bierze udział w warsztatach.

Dodatkowe uwagi:
Opiekunowie nie płacą, chyba, że chcą sami wziąć udział w warsztatach:)
Dla opiekunów gratisowa kawa/czekolada/herbata.
Jeśli byliście już u nas na warsztatach i obawiacie się powtórki treści i przebiegu – dajcie znać, zmodyfikujemy dla Was warsztat, tak aby nic się nie powtórzyło.

W celu umówienia na warsztaty prosimy kontaktować się pod numerem: 667 219 064 lub odpowiedzieć na tego maila (czekogliwice@gmail.com).

W razie pytań służymy pomocą!